Ferry Corsten

Niesamowita kariera pochodzącego z Rotterdamu (Holandia), Ferry’ego Corstena jest przykładem pasji do muzyki, która zaczęła się jako hobby i stała się pełnoprawnym zawodem.

Dziś, tak i jak na początku, umiejętności Ferry’ego Corstena polegają na jego zdolności do maksymalizacji emocjonalnego wpływu elektronicznej muzyki tanecznej wszystkich gatunków, nie tylko trance, ale także progresywnego house i electro. Zawsze wyprzedzał swój czas, tworząc muzykę, która staje się wzorem dla innych.

Wszystko się zaczęło od Albumu “Out Of The Blue”. Singiel “System F”, stał się światowym hitem i znalazł się na brytyjskiej liście Top 20, oraz na japońskiej liście Top 10, na której pozostał przez 3 kolejne lata po wydaniu. Ogromny sukces Ferry’ego Corstena spowodował stały wzrost liczby wydań, w tym „Gouryella” z Tiësto. Ferry był nominowany do International Dance Music Awards (IDMA), przez poparcie fanów którzy nazywali go „Najlepszym artystą trance” – po raz kolejny dowodząc długowieczności jego talentów, co zostało podkreślone przez kolejne nominacje w 2018 r., takie jak “Best Trance DJ” na DJ Awards.